» oferta 
- Fryzjerstwo
- Uczesania Ślubne
- Kosmetyka
» kontakt 
» Metamorfoza 


 
Nasza Firma
Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku elbląskim od 1992 roku.

W naszym salonie pracuje wykwalifikowana kadra fryzjerska i kosmetyczna z uprawnieniami mistrzowskimi, czeladniczymi i kosmetologicznymi. Jesteśmy bardzo zgranym zespołem pracującym wspólnie wiele lat. Co roku wypuszczamy z naszego "gniazda” nowe osoby, które zdobywają świadectwa czeladnicze i są w pełni przygotowanymi do zawodu młodymi fryzjerami.
Pracujemy na kosmetykach znanych marek światowych jak Wella, londa, Goldwell, Matrix ,Alfa parf. Clarena, Bielenda, Norel, NATINUEL i wiele innych.
Ważne jest dla nas nie tylko wykonanie usługi, ale fachowa porada i wsłuchiwanie się w potrzeby, oraz obserwacja stanu skóry i włosów, samopoczucia i nastroju.

Podczas wielu lat pracy z naszymi klientami poznaliśmy ich rodziny, dzieci i przyjaciół. Lubimy nasze wspólne rozmowy, radości i problemy o których nam klienci mówią, o których również my opowiadamy.
Staramy się, aby wszyscy klienci czuli się u nas jak najlepiej. Cieszymy się, że przychodząc do nas mogą się odstresować , rozluźnić i częściowo oderwać od codziennych trosk.
Obiecujemy że będziemy nieustannie doskonalili swoje umiejętności i poszerzali zdobytą wiedzę, co z pewnością zaowocuje jeszcze lepszą jakością naszych usług.

Zespół Salonu fryzjerskiego i Gabinetu kosmetycznego Joanna


Zapraszamy do obejrzenia strony : http://joanna.elblag.net

licznik odwiedzin - 20599854        | mapa strony | © 2005-2010
Utworzono w systemie darmowe strony www EntroCMS